Kontakt

Truhlářství Halamka, s.r.o.
Horní Holetín 23
539 71 Holetín

Telefon: +420 469 311 154
Mobil: +420 602 162 753

E-mail:
info@truhlarstvi-halamka.cz

Aktuálně

Historické repliky na zámku Český Krumlov pochází z naší dílny

12.04.2017 Cestujete v létě rádi po českých hradech a zámcích? Práci našeho rodinného truhlářství můžete vidět například na zámku ... zobrazit více

Doplnili jsme nové fotografie našich prací

06.02.2017 Vložili jsme nové fotografie našich realizací do jednotlivých stránek. V sekci Historické repliky jsou zajímavé ukázky, které jsme realizovali ... zobrazit více

Dřevěná okna, vchodové dveře, schodiště, historické repliky

Naše truhlářství bylo založeno již v roce 1924. Vyrábíme dřevěná okna, dřevěné dveře, dřevěná schodiště či historické repliky oken a dveří. Připravíme téměř jakákoliv dřevěná okna a dveře podle vašich požadavků. Zhotovíme různé geometrické tvary podle skutečných otvorů ve vaší stavbě. Poradíme si s úkosy, oblými tvary, kruhovými okny. Nabízíme širokou škálu lazur v přírodních tónech dřeva a také provedení v barevných odstínech RAL.

Špaletová okna Dřevěné vchodové dveře Dřevěné schodiště

Špaletová okna, historické repliky oken a dveří

Jsme odborníci na výměnu špaletových oken v domech v historických čtvrtích či venkovských usedlostech. Podle vašeho přání vyrobíme nová špaletová okna s moderními vlastnostmi, která budou vzhledem věrně kopírovat původní okna.

Specializujeme se na výrobu historických replik oken, dveří či vrat v historických objektech, měšťanských domech nebo chalupách. V naší dílně vnikly repliky dřevěných prvků například pro Zámek Český Krumlov.

Truhlářství Halamka vyrábí dřevěná okna, dřevěná eurookna, špaletová okna, dřevěné interiérové dveře,  dřevěné vchodové dveře, dřevěné schody a dřevěná garážová vrata. Naší specialitou je výroba historických replik.

Vždy dodržujeme dohodnutý termín dodání, dbáme na nejvyšší kvalitu a nabízíme příznivé ceny.

© Truhlářství Halamka, s.r.o., všechna práva vyhrazena. Použít texty, fotografie, videa, obrázky je povoleno jen se souhlasem provozovatele stránek.