Dřevěné interiérové dveře, obložkové zárubně

Dřevěné interiérové dveře, obložkové zárubně

Dřevěné interiérové dveře vyrábíme z lepené lamely z materiálu dub, borovice, smrk a z dalších druhů dřevin. Pro povrchovou úpravu dřevěných interiérových dveří používáme ekologický, vodou ředitelný materiál, přírodní oleje a krycí barvy. Odstín lze zvolit podle vzorkovnice barev RAL a lazur. Nabízíme různé odstíny moření.

Esteticky velmi zajímavé jsou tzv. drásané dveře, které jsou vždy výrazným prvkem v interiéru.

Vyrábíme také dřevěné vchodové dveře.

Kování, výplně, rozměry, těsnění

Dveře jsou opatřeny zámkem zadlabacím, závěsy. Pro výplň dveří můžete vybírat z masivní kazety nebo skleněných výplní. Nabízíme typizované rozměry, nebo rozměry podle požadavků zákazníka.

Dřevěné interiérové dveře jsou vybaveny celoobvodovým těsněním.

Špaletová okna, historické repliky oken a dveří
naše realizace

Jsme odborníci na výměnu špaletových oken v domech v historických čtvrtích či venkovských usedlostech. Podle vašeho přání vyrobíme nová špaletová okna s moderními vlastnostmi, která budou vzhledem věrně kopírovat původní okna. Od roku 1991 jsme vyrobili a dodali dřevěné dveře do více něž tisícovky rodinných domů a historických objektů po celé České republice.

Truhlářství Halamka, s.r.o.

IČ: 06064531 / DIČ: CZ06064531

Sídlo: Horní Holetín 23, 539 71 Holetín (mapa)

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové pod spis. zn. C 39493 +420 724 857 049 +420 724 840 750 +420 602 162 753 info@truhlarstvi-halamka.cz

MÁTE DOTAZ? NAPIŠTE NÁM...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: